POLITYKA PRYWATNOŚCI

1.

Działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie: „RODO” informujemy, że właściciel sklepu internetowego oraz administratorem danych osobowych www.eBUCZEK.pl jest Firma

MaNSyS IT SERVICES Mariusz Żuralski

ul. Kazimierza Wielkiego 2/1

14-260 Lubawa

Polska

NIP:744-149-69-79
REGON:367088223

Tel: 662 - 921 - 355

email: info@ebuczek.pl

2.

Podczas rejestracji w sklepie internetowym eBUCZEK.pl zbierane są następujące dane osobowe:

- Imię nazwisko

- adres

- płeć

- numer telefonu

- nazwa firmy

- NIP firmy

- data urodzenia

- e-mail

- IP

3.

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO Administrator Danych Osobowych przetwarza Państwa dane osobowe podczas analizy odwiedzin sklepu internetowego, obsługi zamówień oraz w celach marketingowych.

4.

Zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych przez firmę MaNSyS IT SERVICES, ul. Kazimierza Wielkiego 2/1,14-260 Lubawa, w celach obsługi zamówień, gromadzenia statystyk odwiedzin sklepu oraz marketingowych.

Podanie swoich danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych są również firmy: OVH (centrum danych) oraz Google Analytics (statystyki odwiedzin sklepu).

5.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej, marketingowych i  lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

6.

- Posiadają Państwo prawo do wycofania się z swojej zgody w dowolnym czasie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu tego odwołania.
- Posiadają Państwo również możliwość sprawdzenia jakie dane są zgoromadzone w sklepie internetowym eBUCZEK.pl (w panelu moje konto - Moje dane osobowe)
- Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w panelu moje konto http://www.ebuczek.pl/moje-konto) lub ograniczenia przetwarzania

Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych na adres mailowy info@ebuczek.pl

7.

W przypadku ataku lub wycieku danych osobowych w ciągu maksymalnie 72 godzin zostanie poinformowany organ nadzorczy oraz użytkownicy, których dane mogły zostać narażone poprzez atak.